SONY MDREX15LPW • MILD
, ,

SONY MDREX15LPW

SONY
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007100

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

799,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд SONY
Фрекфентен опсег 8-22.000Hz
Големина на звучници 9mm
Сензитивност на микрофон 42 dB ± 3
Должина на кабел 1,2m