SNOPY SNBT160 • MILD
, ,

SNOPY SNBT160

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007128

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

1.099,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд SNOPY
Фрекфентен опсег 18-20.000Hz
Големина на звучници 10mm
Сензитивност на микрофон 116 dB ± 3
Максимално растојание на репродукција 8m
Должина на кабел Бежично поврзување со помош на Bluetooth (4.1)
Максимално време на користење со едно полнење 5h