SNOPY SN-8800 Camouflage with Microphone • MILD
, ,

SNOPY SN-8800 Camouflage with Microphone

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007224

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

1.299,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд SNOPY
Фрекфентен опсег 20-20.000Hz
Големина на звучници 30mm
Сензитивност на микрофон 55 dB ± 3
Должина на кабел 2m