Рачен блендер SIEMENS MQ5B350N • MILD
-20%
, , ,

Рачен блендер SIEMENS MQ5B350N

SIEMENS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92085

Моќност: 280W
Двојни сечива
Димензии: 37,4×6,1×6,1cm

1.999,00 ден 2.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Број на брзини *1
Мини сецкоYes
Дизајн
Отстранлива чинијаYes
Тип *Блендер со потопување
Боја на производот *Бела
Должина на кабелот1,5 m
Расклоплива единица за сечењеYes
Лесно за чистењеYes
Делови соодветни за миење во машина за садовиYes
СертификацијаCE, SIQ
Материјал
Материјал на садот за блендирањеПластика
Материјал на куќиштеПластика
Материјал на сечилотоНерѓосувачки челик
Напојување
Моќност *280 W
AC влезен напон220 – 240 V
AC влезна фреквенција50 – 60 Hz
Тежина и димензии
Ширина61 mm
Длабочина61 mm
Висина374 mm
Тежина1,11 kg
Податоци за пакувањето
Ширина на пакување265 mm
Длабочина на пакување620 mm
Висина на пакување420 mm
Тежина на пакување1,4 kg


Техничка Спецификација

Бренд SIEMENS
Моќност 280W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да