SBOX EP-038 • MILD
, ,

SBOX EP-038

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92888

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

250,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд SBOX
Фрекфентен опсег 18-20.000Hz
Големина на звучници 9mm
Сензитивност на микрофон 42 dB ± 3
Должина на кабел 1,2m