Машина за перење SAMSUNG WW80T4540AE1LE • MILD
, ,

Машина за перење SAMSUNG WW80T4540AE1LE

SAMSUNG
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003824

Енергетска класа:A+++
Капацитет:8kg
Вртежи:1400 врт./min
Програми:14
Димензии:85x60x55cm

34.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Машина за перење алишта
Бела боја
Crystal Gloss врата
Add Wash
8кг запремнина на барабанот
1400 вртежи/мин
КЕРАМИЧКИ ГРЕАЧ
ЛЦД Дисплеј
DIGITAL INVERTER мотор со 20 години гаранција
14 програми на перење
Steam Wash технологија на пареа za 99.9% елиминација на сите вируси и бактерии
Smart Check дијагностика
Last memory
Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење
Тајмер
Child lock
StayClean фиока
Потрошувачка на вода годишно:7400L
Потрошувачка на енергија годишно:157kWh
Ниво на бучава:53/74dB
А+++ енергетска класа
ВхШхД 850x600x550 mm


Техничка Спецификација

Бренд SAMSUNG
Висина 85cm
Ширина 60cm
Длабочина 55cm
Енгергетска Класа A+++/td>
Вртежи 1400 врт./min
Програми 14
Дисплеј Дигитален дисплеј
Времен Режим Опција за одложен почеток
Ниво на бучава 74dB