Миробранова вградена печка SAMSUNG MG23A7013CB/OL • MILD
, ,

Миробранова вградена печка SAMSUNG MG23A7013CB/OL

SAMSUNG
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1011559

Димензии:28х49х36,2cm
Капацитет на рерната:23L
7 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 28,5cm

19.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

SAMSUNG MG23A7013CB/OL
Црна боја
Вградна микробранова печка
23л капацитет
ЛЕД Дисплеј
Грил функција
Тајмер
Автоматски програми
Auto cook
Контролната табла Glass Touch има само 6 копчиња за функции коишто може да ги избереш со само еден допир
Функција Grill Fry – крцкава храна исто како да е зготвена во обична рерна
Quick Defrost Брзо одмрзнувај замрзната храна
Систем на тројна дистрибуција (TDS) дистрибуира микробранови во 3 насоки така што тие достигаат до секој агол и навлегуваат во храната од повеќе насоки
Мазната CERAMIC INSIDE внатрешност може да се исчисти без триење и нема да ја промени бојата
Надворешни димензии (ШxВxД) 489 x 275 x 362 мм


Техничка Спецификација

Бренд SAMSUNG
Висина 28cm
Ширина 49cm
Длабочина 36,2cm
Енгергетска Класа A
Програма за скара Да
Звучен сигнал за крај Да
Излезна моќност 2400W
Начин на контрола Допир + Механички