S-BOX HS-BT890 • MILD
, ,

S-BOX HS-BT890

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92428

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

890,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд SBOX
Фрекфентен опсег 18-20.000Hz
Големина на звучници 20mm
Сензитивност на микрофон 116 dB ± 3
Максимално растојание на репродукција 10m
Должина на кабел Бежично поврзување со помош на Bluetooth (4.1)
Максимално време на користење со едно полнење 3-5h