Мултистајлер ROWENTA TN 8961 F4 • MILD

Мултистајлер ROWENTA TN 8961 F4

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1013559

Брзина на моторот:6500 врт/мин
Минимална должина на сечење 1 mm,
максимум 12 mmБрој на наставки:9
Автономија:60 мин
Тип на батерија:NiM

3.099,00 ден

На Залиха!

Спореди

Multistyler
Брзина на моторот:6500 врт/мин
Минимална должина на сечење 1 mm, максимум 12 mm
Број на наставки:9
Нивоа на прилагодување на должината: 13
9 додатоци за целосна нега на вашата коса, брада и лице
минимална должина на сечење од 1 мм и 4 фиксни чешли (3, 6, 9, 12 мм)
Ножеви од нерѓосувачки челик
Сечило за брада од 32мм со минимална должина на сечење од 1мм
Прилагодлив чешел за брада од 3 до 7мм
Прецизно прилагодување 1мм
Автономија:60 мин
Тип на батерија:NiMH
Компактен дизајн
Безжична употреба

Шифра: 1013559 Категорија: