Тример ROWENTA TN 3011 F0 • MILD
, ,

Тример ROWENTA TN 3011 F0

ROWENTA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1008339

Водоотпорен
Нема потреба од подмачкување
Бежичен: батерии АА
Ножеви од нерѓосувачки челик

1.799,00 ден

На Залиха!

Спореди

Тример за лице
Тип на батерија:АА 1.5V
Технологија за визија ја осветлува областа на ушите и носот
Водоотпорен
Ножеви од нерѓосувачки челик
Со целосно полнење работи 180 мин