Тример ROWENTA TN 2801 F4 • MILD
, ,

Тример ROWENTA TN 2801 F4

ROWENTA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012245

Ножеви од нерѓосувачки челик
Lift & Trim систем
Жична и безжична употреба
Брзина на моторот:7500 врт/min
11 должини на сечење
Од 0,5 до 10 mm
Прецизно прилагодување 1 mm
Автономија:90 min

2.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Тример за лице
Брзина на моторот:7500 врт/мин
11 должини на сечење
Од 0,5 до 10 мм
Прецизно прилагодување 1 мм
Автономија:90 мин
Тип на батерија:NiMH
Kомпактен дизајн за лесно ракување
Жична и безжична употреба
Сечила се отстранува и се перат за лесно чистење


Техничка Спецификација

Бренд ROWENTA
Должини за подстрижување 0,5-10mm
Време на полнење 3h
Време на контиунирано работење 90 минути