Тример за брада ROWENTA TN 2300 F0 • MILD
, ,

Тример за брада ROWENTA TN 2300 F0

ROWENTA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1008335

Тример
Сечила од нерѓосувачки челик
Должини за подстрижување од 0,9-7mm

2.099,00 ден

На Залиха!

Спореди

Тример
Сечила од нерѓосувачки челик
Должини за подстрижување од 0,9-7mm
Време на полнење:8h
60 min бежична работа
Батерија Ni-MH
Светлосен индикатор
Можност за миење на сечилата


Техничка Спецификација

Бренд ROWENTA
Статус на батерија Да
Времетраење на едно полнење 8 часа
Времетраење на едно контиунирано работење 60min