ROWENTA RY6537WI • MILD
, ,

ROWENTA RY6537WI

ROWENTA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003853

Моќност:1200 W
Должина на кабел: 3m
Лесен и практичен за користење, тежина 2,5kg

8.599,00 ден

На Залиха!

 

Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Материјал на изработка Високо квалитетна и издржлива пластика
Копче за автоматско собирање на кабел НЕ
Предности Отстранува бактерии, грини, дамки од масло, млеко и кафе
Моќност 1200W
Должина на кабел 3m
Регулатор за ниво на пареа Да
Простор за сметсување на кабелот Да
Димензии 110x16x21cm
Капацитет на резервоар за вода 600ml