Чистач на пареа ROWENTA RY6537WI • MILD
, , , ,

Чистач на пареа ROWENTA RY6537WI

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003853

Моќност:1200 W
Капацитет на вода:0.6L
Време на загревање:30 секунди
Индикатор на пареа

8.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Чистач на пареа за подови
Боја Бела – сина
Моќност 1200 W
Спремно за употреба за помалку од 30 сек
Active calc филтер
Сад за вода 600 мл
Прилагодлива телескопска цевка
Должина на кабел 5м