Правосмукалка робот ROWENTA RR7865WH • MILD
, , ,

Правосмукалка робот ROWENTA RR7865WH

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1014380

Капацитет: 0.7л
Мотор од 2700 Pa
Ниво на моќност: 3
Контрола преку апликација
Батерија: 120 минути

42.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Робот правосмукалка
X-PLORER Serie 120
4 во 1
Капацитет: 0.7л
Странични четки: 2 за агли и тешко достапни места
Централна четка за повеќе прашина и остатоци
Мотор од 2700 Pa
Систем Aqua Force за влажно чистење на површини
Дизајнирана за суво и влажно чистење
Ниво на моќност: 3
Сензори за скали: 6
Филтер со висока ефикасност кој може да се пере
Системот Aqua Force и филтерот обезбедуваат антиалергиско дејство
Контрола преку апликација
Wi-Fi поврзување (апликација Rowenta жи гласовни асистенти)
Навигација со висока прецизност
Ласерска технологија и високопрецизна камера
Постојано мапирање, повеќесобна и катна контрола
Авоматско прилагодување на моќта на вшмукување во зависност од просторијата
Автоматско полнење
Полнење преку Docking station
Време на работа на батеријата: 120 минути
Ниво на бучава: 65 dB(A)
Батерија: Lithium ion