, , , ,

Правосмукалка робот ROWENTA RR 7387 WH

ROWENTA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012410

Волумен:0,4 л Ниво на бучење:67 dB (A)
Тип на батеријаЛи-јон Wifi
Погоден за секаков вид на подови
Едно полнење трае:120 мин
Време на полнење:6 ч. Филтер ХЕПА

23.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Робот правосмукалка
Тип на мотор:BLDC
Тип на навигација:Gyro
Број на странични четки:2
Волумен:0,4 л
Тип на батеријаЛи-јон
Погоден за секаков вид на подови
Едно полнење трае:120 мин
Време на полнење:6 ч.
Контролирано со паметен телефон
Со сензори спречени судири и падови
Воздух филтриран преку филтерот ХЕПА
Ниво на бучење:67 dB (A)
Компатибилен:Wifi
Може да се справи со препреки со висина од 1.5 см


Техничка Спецификација

Бренд ROWENTA
Индикатор за количина на собрана прашина ДА
Систем за навигација Да, визуелно мапирање на просторот преку вградена камера
Моќност на батерија 3,400 mAh
Број на тркалца 3
Број на четкици за собирање на прашина 2
Материјал на изработка Квалитетна пластика, со гумирани странични браници
Ниво на бучава 67 dB
Капацитет на сад за прашина 0,4L