, ,

Правосмукалка ROWENTA RO 3786 EA

ROWENTA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1013059

HEPPA филтер
Моќност:750 W
Должина на кабел: 6m

8.899,00 ден

На Залиха!

Спореди

Rowenta RO3786EA
Правосмукалка
Боја Сива
според директиви на ЕУ
A/A/C/A класа
Моќност на моторот 750 W
“ANIMAL CARE”
ниво на бучност 78db
Собирање на прашина без кеса во сад
Капацитет на садот за прашина 1.5л
Филтер на издув ХЕПА
Телескопска цевка
Радиус на користење 8.8м
Должина на кабел 6.2м
Класична четка со две позиции
мини четка


Техничка Спецификација

Бренд ROWENTA
Метална телескопска цевка ДА
Индикатор за количина на собрана прашина ДА
Копче за автоматско собирање на кабел ДА
Капацитет на прашина 1,5L
Моќност 750W
Должина на кабел 6m
Регулатор за моќност ДА
Тип на Филтер HEPPA
Променлива кеса за прашина НЕ