Правосмукалка ROWENTA RO 2981 EA • MILD
, ,

Правосмукалка ROWENTA RO 2981 EA

ROWENTA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010605

HEPPA филтер
Моќност:750 W
Должина на кабел: 5m

9.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Rowenta RO2981EA
Правосмукалка
Боја Сина
според директиви на ЕУ
A/A/A/A класа
Моќност на моторот 750 W
ниво на бучност 77db
Собирање на прашина без кеса во сад
Капацитет на садот за прашина 1.2л
Циклон плус високо ефикасен филтер
Телескопска цевка
Радиус на користење 7.55м
Должина на кабел 5м
Класична четка со две позиции
мини четка
четка за паркет

 

Техничка Спецификација

Бренд ROWENTA
Метална телескопска цевка ДА
Индикатор за количина на собрана прашина ДА
Копче за автоматско собирање на кабел ДА
Капацитет на прашина 1,2L
Моќност 750W
Должина на кабел 5m
Регулатор за моќност ДА
Тип на Филтер HEPPA
Променлива кеса за прашина НЕ