ROWENTA EP1115F1 • MILD
, ,

ROWENTA EP1115F1

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003850

Технологија на нелипсен пинцет – 24 пинцети со топчиња за масажа
Совршениот аголен покрив
Број на брзини:2
Напон: 15V

1.699,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд ROWENTA
Број на пинцети 24
Брзини 2
Додатоци Не