Фигаро на пареа ROWENTA CF3810FO • MILD
, ,

Фигаро на пареа ROWENTA CF3810FO

ROWENTA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006199

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за брзо загревање

3.699,00 ден

На Залиха!

Спореди

Rowenta CF3810F0
Фигаро со пареа
Боја Бела Виолетова
Керамички обликувач
Cashmere keratin
дијаметар 25мм
Температура до 130-200C
“Respect” функција
8 нивоа на температура
ЛЦД
Брзо загревање 45 секунди
Должина на кабел 1,8 м


Техничка Спецификација

Бренд ROWENTA
Температурни нивоа 8 (130-200oC)
Ширина на плочки 3,4cm
Тип на плочките на пеглата Керамички
Должина на плочките на пеглата 10cm