, ,

Термо четка за коса ROWENTA CF 9530 F0

ROWENTA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012251

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за брзо загревање

5.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Rowenta CF9530F0
Четка за коса
Ротирачка
моќност 1000W
четки 40-50мм
јонизатор
керамичка површина
ладен воздух
врти во два правци
кабел 1,8м


Техничка Спецификација

Бренд ROWENTA
Дијаметар 20mm
Должина на кабел 1,8m
Контиунирана регулација на температура Да