Тример за брада REMINGTON MB3000 • MILD
, ,

Тример за брада REMINGTON MB3000

REMINGTON
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012246

Тример за брада
Отстранливи сечила што се перат
Прилагодување на должината за лесна прецизност
Должини на сечење (0,4mm-18mm)

2.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Тример за брада
Отстранливи сечила што се перат
Прилагодување на должината за лесна прецизност
Должини на сечење (0,4mm-18mm)
0,5 зголемувања, до 5 mm
Од 1mm до 5-6mm
Зголемување од 2мм до 6-18мм
Работи со 2 x AAA батерии


Техничка Спецификација

Бренд ROWENTA
Должини за подстрижување 0,4-18mm
Време на контиунирано работење 90 минути