Фен за коса REMINGTON D3015 • MILD
, ,

Фен за коса REMINGTON D3015

REMINGTON
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92731

Бренд Ремингтон
Боја Повеќебојна
Моќност 2000 вати
Извор на енергија Електрична кабли
Посебна карактеристика рамномерна дистрибуција на топлина
Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за ладен воздух
Турбо функција

2.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Бренд Ремингтон
Боја Повеќебојна
Моќност 2000 вати
Извор на енергија Електрична кабли
Посебна карактеристика рамномерна дистрибуција на топлина.
За оваа ставка
3 поставки за топлина / 2 брзини
3 поставки за топлина / 2 брзини
Керамичка јонска решетка за рамномерна топлина и антистатичност. Моќни 2000 вати
Еко поставка – Користењето фен на поставката за средна топлина заштедува повеќе енергија отколку користењето на поставката за висока топлина
Концентратор, Cool Shot, Diffuser
Отстранлива задна решетка за лесно чистење. Јамка за закачување.

 

Техничка Спецификација

Бренд REMINGTON
Моќност 2000W
Брзини 2
Нивоа на температури 3