Фигаро за коса REMINGTON CI5319 • MILD
, ,

Фигаро за коса REMINGTON CI5319

REMINGTON
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92729

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за брзо загревање

2.390,00 ден

На Залиха!

Спореди

– 4x заштита за мазен сјај и помалку статичен
– Антистатички
– Керамика
– Јонски турмалин
– Мазна обвивка со лизгање
– Максимална температура 210°
– Маша од 19 мм за тесни кадрици
– 8 поставки за температура
– Брзо загревање за 30 секунди
– Прекинувач за вклучување/исклучување
– Показно светло за подготвеност
– Светски напон
– Автоматско безбедносно исклучување по 60 минути
– Ладен совет
– Стандард за заштита од топлина
– Вртлив кабел


Техничка Спецификација

Бренд REMINGTON
Дијаметар 19mm
Должина на кабел 1,8m
Контиунирана регулација на температура Да