PLATINET 128GB PMFE • MILD
, ,

PLATINET 128GB PMFE

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92649

Капацитет: 128GB
USB Стандард: 2
Капаче за затворање за поголема заштита

9.999,00 ден

На Залиха!

Спореди