PHO MSI STYLE • MILD
, ,

PHO MSI STYLE

MSI
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007548

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

699,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд MSI
Фрекфентен опсег 20-20.000Hz
Големина на звучници 30mm
Сензитивност на микрофон 55 dB ± 3
Должина на кабел 2m