PHO MSI OASIS • MILD
, ,

PHO MSI OASIS

MSI
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007542

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

149,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд MSI
Фрекфентен опсег 18-20.000Hz
Големина на звучници 10mm
Сензитивност на микрофон 96 dB ± 3
Должина на кабел 1,2m