PHO MSI METIS B301 • MILD
, ,

PHO MSI METIS B301

MSI
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007551

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

899,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд MSI
Фрекфентен опсег 18-20.000Hz
Големина на звучници 30mm
Сензитивност на микрофон 116 dB ± 3
Максимално растојание на репродукција 10m
Должина на кабел Бежично поврзување со помош на Bluetooth (4.1)
Максимално време на користење со едно полнење 4-5h