PHO MSI ICARUS C900 • MILD
, ,

PHO MSI ICARUS C900

MSI
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007558

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

2.799,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд MSI
Фрекфентен опсег 20-120.000Hz
Големина на звучници 30mm
Сензитивност на микрофон 42 dB ± 3
Должина на кабел 2m