PHO MSI ICARUS C500 • MILD
, ,

PHO MSI ICARUS C500

MSI
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007556

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

1.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд MSI
Фрекфентен опсег 18-20.000Hz
Големина на звучници 20mm
Сензитивност на микрофон 116 dB ± 3
Должина на кабел 2m