PHO MSI ICARUS C305 • MILD
, ,

PHO MSI ICARUS C305

MSI
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007554

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

899,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд MSI
Фрекфентен опсег 20-20.000Hz
Големина на звучници 35mm
Сензитивност на микрофон 55 dB ± 3
Должина на кабел 2m
Должина на кабел 2,1m