PHO MSI EOS C102 • MILD
,

PHO MSI EOS C102

MSI
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007544

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

149,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд MSI
Фрекфентен опсег 20-20.000Hz
Големина на звучници 8mm
Сензитивност на микрофон 55 dB ± 3
Должина на кабел 1,2m