PHO MSI EOS B100 • MILD
, ,

PHO MSI EOS B100

MSI
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007546

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

699,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд MSI
Фрекфентен опсег 18-20.000Hz
Големина на звучници 8mm
Сензитивност на микрофон 116 dB ± 3
Максимално растојание на репродукција 10m
Должина на кабел Бежично поврзување со помош на Bluetooth (4.1)
Максимално време на користење со едно полнење 3-5h