PHILIPS TAUH201BK • MILD
, ,

PHILIPS TAUH201BK

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012238

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

1.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Фрекфентен опсег 20-20.000Hz
Големина на звучници 32mm
Сензитивност на микрофон 55 dB ± 3
Должина на кабел 1,2m
Сензитивност 102dB