PHILIPS TAH4205BK Black • MILD
, ,

PHILIPS TAH4205BK Black

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007308

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање
можност за полнење на батерија, временски опсег 29 часа на целосно полна батерија

2.799,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Фрекфентен опсег 20-20.000Hz
Големина на звучници 33mm
Чувствителност на микрофон 58+-3 dB
Должина на кабел 1,2m