PHILIPS TAH4105WT with MIC • MILD
, ,

PHILIPS TAH4105WT with MIC

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007310

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

2.099,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Фрекфентен опсег 20-20.000Hz
Големина на звучници 33mm
Чувствителност на микрофон 58+-3 dB
Должина на кабел 1,2m