PHILIPS TAE4105WT with MIC • MILD
, ,

PHILIPS TAE4105WT with MIC

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007239

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

1.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Фрекфентен опсег 18-20.000Hz
Големина на звучници 9mm
Сензитивност на микрофон 42 dB ± 3
Должина на кабел 1,2m