PHILIPS TAE1105WT with MIC • MILD
, ,

PHILIPS TAE1105WT with MIC

SONY
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007238

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

699,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Фрекфентен опсег 8-22.000Hz
Големина на звучници 9mm
Сензитивност на микрофон 42 dB ± 3
Должина на кабел 1,2m