Соковник PHILIPS HR1832 • MILD
, , , ,

Соковник PHILIPS HR1832

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92101

Моќност: 500W
Двојни сечива
Димензии: 32x23x22cm

6.599,00 ден

На Залиха!

Спореди

Philips HR1832/00
Соковник
Viva Collection
Боја Црна
500W
лесен за чистење
1 брзина
drip stop
сад за сок 500мл
сад за отпад 1л
55 mm отвор


Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Моќност 500W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Капацитет 1l