PHILIPS HR1823 • MILD
, ,

PHILIPS HR1823

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92102

Моќност: 220W
Двојни сечива
Димензии: 32x23x22cm

3.199,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Моќност 500W
Материјал на сечива Пластика
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Капацитет 500ml