Фритеза PHILIPS HD9200/90 • MILD
, , , ,

Фритеза PHILIPS HD9200/90

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012344

Фритеза на топол воздух
Димензии:36х26,4х29,5cm
Број на функции: 9
Нелеплива површина
Philips HD9200/90
Фритеза и мулти готвач
AIRFRYER
Боја Црна
1400W

8.599,00 ден

На Залиха!

Спореди

Philips HD9200/90
Фритеза и мулти готвач
AIRFRYER
Боја Црна
1400W
готвење со топол воздух
механичка контрола
без маснотии
капацитет 4.1л
автоматско исклучување
Тајмер
побрзо готвење за 30%
уникатен дизајн
патентирана технологија

 

Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Висина 36cm
Ширина 26,4cm
Длабочина 29,5cm
Капацитет 4,1L
Број на функции 9
Вкупна моќност 1400W
Начин на контрола Допир