Машинка за пострижување PHILIPS HC 3505 • MILD
, ,

Машинка за пострижување PHILIPS HC 3505

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92208

Заштита од прегравање
Лесно одржливи сечила

2.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Машинка за потстрижување на брада
Ножеви од нерѓосувачки челик
Прецизност од 2mm
Должини од 0.5-23mm
Работи само со кабел

 

Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Моќност 15W
Нивоа на скратување 5-23mm/td>
Ширина на сечило 41mm/td>
Напојување Жичано