PHILIPS for Kids SHK2000BL • MILD
, ,

PHILIPS for Kids SHK2000BL

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007309

Лимитирана јачина на звук
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

1.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Фрекфентен опсег 12-22.000Hz
Големина на звучници 32mm
Должина на кабел 1,2m