Правосмукалка PHILIPS FC6150/01 • MILD
,

Правосмукалка PHILIPS FC6150/01

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1014685

Капацитет на сад:0.5L
Додатоци:2Приклучок за 3,6V
Време на полнење:16-18 часа
Бежична работа:9-10мин.
2 степени на филтрација

4.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Рачна правосмукалка
Капацитет на сад:0.5L
Додатоци:2
Време на полнење:16-18 часа
Бежична работа:9-10мин.
2 степени на филтрација
Приклучок за 3,6V

Шифра: 1014685 Категорија: ,