Правосмукалка PHILIPS FC 6722/01 • MILD
,

Правосмукалка PHILIPS FC 6722/01

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1013554

Стик правосмукалка
2 во 1: Правосмукалка
Користење 30 мин

21.899,00 ден

На Залиха!

Спореди

Стик правосмукалка
2 во 1: Правосмукалка
Рачна правосмукалка
Собирање на прашина во сад
PowerCyclone 7
Капацитет на садот 0.4л
2 брзини
Интегрирани додатоци
Батерија Li-Ion – 18V
Користење 30 мин

Шифра: 1013554 Категорија: ,