, ,

Депилатор PHILIPS BRE 245

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010609

Технологија на нелипсен пинцет – 24 пинцети
Совршениот аголен покрив
Број на брзини:2
Напон: 15V

3.699,00 ден

На Залиха!

Спореди

Депилатор
Ефикасен систем за епилација
2 поставки за брзина
Eргономски зафат за удобно ракување
Четка за чистење
Напон:15 V
Нежни дискови


Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Број на пинцети 24
Брзини 2
Додатоци 2