Фен за коса PHILIPS BHD341/10 • MILD
, ,

Фен за коса PHILIPS BHD341/10

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006469

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за ладен воздух

2.299,00 ден

На Залиха!

Спореди

ThermoProtect додаток
Моќност:2100W
2 брзини
3 нивоа на топлина
DryCare Essential


Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Моќност 2100W
Брзини 6
Нивоа на температури 6