PHILIPS BHD 360/20 • MILD
-27%
, ,

PHILIPS BHD 360/20

PHILIPS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007646

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за ладен воздух

2.199,00 ден 2.999,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Моќност 2100W
Брзини 6
Нивоа на температури 6