OMEGA OG58BL • MILD
, ,

OMEGA OG58BL

OMEGA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92493

Мини безжичен звучник, вградена литиумска батерија
поврзување: Bluetooth
до 2 часа работење со едно полнење

1.998,00 ден

На Залиха!

Спореди