OMEGA OG46B • MILD
, ,

OMEGA OG46B

OMEGA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92456

Мини безжичен звучник, вградена литиумска батерија
Поврзување: Bluetooth, 3.5mm приклучок
до 2 часа работење со едно полнење

699,00 ден

На Залиха!

Спореди